ارائه خدمات نوین تهاتری با تهاتر کارت ثمین شهر

تهاتر کارت ثمین شهر، ۱۰ آذر با حضور مدیرعامل بازار تهاتر ایرانیان، مسئولان بانک شهر، شهرداری تهران، نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی و اصحاب رسانه در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما واقع در بزرگراه چمران رونمایی شد.

دکتر علاءالدین ختایی، مدیرعامل بازار تهاتر ایرانیان و عضو هیئت مدیره‌ی انجمن تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان در مراسم رونمایی از تهاتر کارت ثمین شهر درباره‌ی نحوه‌ی عملکرد این کارت توضیحات کاملی ارائه و فرایند عضویت و کسب اعتبار تهاتر و انجام خرید و فروش در شبکه بازار تهاتر ایرانیان را شرح داد.

بازار تهاتر ایرانیان به‌عنوان اولین بازار تهاتری در جمهوری اسلامی ایران اقدام به ارائه‌ی خدمات نوین تهاتری در عرصه‌ی اقتصاد کشور کرده است و براساس این مدل اقتصادی جدید، تمامی اقشار مردم به‌ویژه فعالان اقتصادی و حتی شرکت‌ها و کارخانجات در کلیه‌ی بخش‌های عمرانی، صنعتی و معدن، کشاورزی، بازرگانی و خدمات می‌توانند ضمن عضویت در بازار تهاتری ایرانیان و دریافت اعتبار تهاتر براساس آورده‌ی خود، اقدام به معاملات تهاتری در سطح داخل و خارج از کشور کنند.

با این تکنولوژی بدون نیاز به نقدینگی و صرفا با تکیه بر این ظرفیت در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از عمرانی، صنعتی، کشاورزی و بازرگانی و خدمات و حتی انرژی، فعالیت‌ها و پروژه‌های گسترده‌ای با روش تهاتری امکان اجرا یافته‌اند و مشکل تأمین اعتبار به‌صورت غیر نقدی و بدون آثار تورمی حل شده است. در این بازار هر فعال اقتصادی در ازای آورده‌ی خود شامل کالا و خدمات و املاک می‌تواند انواع محصولات عرضه شده توسط سایر اعضا شامل کالا و خدمات و املاک مورد نیاز خود را دریافت کند و بدین وسیله وجه نقد در این بازار گردش ندارد.